Про компанію

На нашому сайті ви можете купити запасні частини до всіх найпопулярніших автомобілей, як легкових так і вантажних, імпортного та вітчизняного виробництва.

     Ми маємо мільйони найменувань товару і кілька тисяч виробників. Постійно ведеться робота по залученню до співпраці нових торгових брендів, виробників запасних частин зі світовим ім’ям. Щомісяця асортимент запасних частин виростає на кілька тисяч позицій.

Наш магазин автозапчастин – це:

 – великий асортимент;

– гарантія на всі товари;

– можливість придбати запасні частини без реєстрації на сайті;

– можливість купити запасні частини за безготівковим розрахунком з ПДВ без подорожчання;

 – безпроблемні повернення товару;

– доставка по всій території України;

– персональний менеджер і персональний підхід до клієнтів.

      Великий асортимент  акумуляторів забезпечує покупцеві легкість вибору серед найвідоміших вітчизняних та імпортних виробників. Ми допоможемо знайти необхідний акумулятор потрібного виробника і потрібної ємності акумулятора за кілька хвилин.

     При покупці запасних частин завжди актуальним є питання підбору потрібної запчастини. З цією метою, ми використовуємо саму сучасну програму підбору автозапчастин. Ми з легкістю підберемо необхідну запчастину по кузовним деталям, оптиці чи мастильним матеріалам. Серед них ми маємо широкий вибір кузовних деталей та оптики для автомобілів ВАЗ.

     Крім унікального, що не має аналогів, пошуку по кузовним деталям і оптиці для автомобілів ВАЗ, ми маємо можливість використовувати підбір за моделлю для автомобілів виробництва країн СНД, який також є єдиним на сьогоднішній день.

     У нашому магазині Ви можете самостійно замовити потрібну Вам запчастину, якщо вже знаєте, що саме вам потрібно і номер необхідної деталі.  При необхідності ми знайдемо  її в каталозі деталей, і ви зможете ознайомитись ширше – подивитися на фото, прочитати технічні характеристики, застосовність, замінники, аналоги і т.п.

    Наша мета – стати лідером з продажу автомобільних запасних частин. І ми, з Вашою допомогою, досягнемо поставленої мети. Ми працюємо для Вас. Звертайсесь!